Tüm Profesyonel Sporlar İptal Edildi

Corona Virüs Salgını kapsamında yeni tedbirler alınmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde yurt dışından gelen vatandaşların karantinaya alınması ve zorunlu olmadıkça dışarı çıkılmaması gibi uygulamaların yanı sıra spor faaliyetlerinde seyircisiz oynama kararı verilmişti.

Sayı Artınca Tüm Faaliyetler İptal Edildi

spor

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın her gece canlı yayınlarla veya sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalarla vakalar hakkında detaylı bilgi ve tedbir önlemleri alındı.Bunun yanı sıra test merkezleri, laboratuvarların sayılarının arttırılması ile tedbirler daha da arttırılıyor.

 

tffBirçok sosyal etkinlik, sanat, spor aktiviteleri iptal edildi. Yurt genelinde yapılacak tüm sınavlar ya ileri bir tarihe alındı ya da iptal edildi. Sağlık Bakanlığı ve diğer kamu kurum ve kuruluşları ile diğer bakanlıklarda koordineli olarak tedbirleri arttırdı. Bugün yapılan bir açıklama ile tüm profesyonel spor etkinlikleri iptal edildi.

Panik Yaratanlara İnanmayın

Sağlık Bakanlığı aldığı tedbirler ve diğer bakanlıklarla koordineli politikaları ile Corona Virüs Salgınına karşı önlemlerini arttırmakta. Bakan Fahrettin Koca her açıklamasında ortalama iki ay tedbirlere riayet edilirse durumun olumlu yöne çevrileceğini vurguladı ve sürekli tedbirlere uymanın önemini aktardı.Bu bağlamda alınan iptal veya erteleme kararlarının önemi tekrar vurgulanmış oldu.

Hakkında Özgür ALTIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SON DAKİKA 6 EKİM 2020 CORONA VAKA SAYISI AÇIKLANDI

Son Dakika 6 Ekim 2020 Corona Vaka sayısı açıklandı. Covid-19 vaka sayıları açıklandı. Sağlık Bakanlığı 6 Ekim Salı gününe ait hasta sayılarını resmi internet sitesinden açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir