Eczacılar Meslektaşları İçin Saygı Duruşunda Bulundu

Corona Virüs Salgını tüm dünyada hızla yayıldığı andan itibaren sağlık çalışanlarına destek ve övgüler arttı. Birçok ülkede hergün aynı saatte başlayan alkış ve destek eylemleri ülkemizde de yapıldı.

eczacılar (4)

Corona Virüs Salgını kapsamında ülkemizde alınan tedbir kapsamında bir çok önlem paketi hayata geçirildi. Tüm vatandaşlar sağlık çalışanlarının özverili çalışmaları nedeni ile 3 gün boyunca saat 21.00 sularında balkonlarından ve pencerelerinden alkışlarla destek oldu. Hayatını kaybeden sağlık çalışanları içinde anmalar yapıldı. Camilerde dualar okundu.

eczacılar (5)

Eczacılar Meslektaşları İçin Saygı Duruşunda Bulundu

Corona Virüs Salgını kapsamında çalışma hayatını durdurmayan ve vatandaşlara maske, ilaç ve benzeri ihtiyaçların karşılanması için özverili çalışan eczacılar, bu dönemde kaybettikleri meslektaşları için bugün 1 dakikalık saygı duruşunda bulundular. Tüm sağlık çalışanlarına destek olmanın önemine vurgu çekildikten sonra, hayatlarını kaybeden eczacılar ve sağlık çalışanları için yurt genelindeki eczacılar, eczaneleri önünde saygı duruşu gerçekleştirdiler.

eczacılar (6)

Hakkında Özgür ALTIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SON DAKİKA 6 EKİM 2020 CORONA VAKA SAYISI AÇIKLANDI

Son Dakika 6 Ekim 2020 Corona Vaka sayısı açıklandı. Covid-19 vaka sayıları açıklandı. Sağlık Bakanlığı 6 Ekim Salı gününe ait hasta sayılarını resmi internet sitesinden açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir