SÜPER LİG MAÇLARI ÖNCESİ ANTREMANLAR BAŞLADI

Süper Lig maçları öncesi antremanlar başladı. Corona Virüs Salgını nedeni ile tüm profesyonel sporlar geçici süre ile ertelenmişti. Ancak vaka sayılarında gerileme sonrası Süper Lig’in başlaması için hazırlıklara geçildi.

Geçtiğimiz haftalarda Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile Türkiye Futbol Federasyonu(TFF) Heyeti bir araya gelmişti. Toplantı sonrasında 12 Haziran tarihinde lig’in başlaması için bir karar alınmıştı. Bu kapsamda Süper Lig ekipleri sağlık kontrolleri çerçevesinde antremanlarına başladı.

Tüm futbolcu, personel, teknik ekip ve çalışanlar dahil herkesin testlerden geçtikten sonra sosyal mesafe kuralına uygun başlayan ısınma hareketleri sonrası antremanlar başlıyor.

Birçok Takım Antremanlara Başladı

12 Haziran tarihinde Türkiye Futbol Federayonu Başkanı Nihat Özdemir liglerin kontrollü olarak başlayacağını açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından bazı takımlarda covid-19 testi pozitif çıktı, bazı takımlar ise antremanlara başladı.

Fenerbahçe Sosyal Medyadan Açıkladı

Antremanlara başlayan takımların sayısı gün geçtikte artmakta. Bu bağlamda antremanlara başladığını duyuran Fenerbahçe Spor Kulübü oldu. Sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada antremanlara başlandığı fotoğraflarla paylaşıldı.

Antreman Görüntüleri Sosyal Medyadan Paylaşıldı
Antreman Görüntüleri Sosyal Medyadan Paylaşıldı

Fenerbahçe takımı’nın tam kadro olarak katıldığı antremanda yeni normale uygun olarak çalışmalar gerçekleşti. Süper Lig’e hızlı başlamak isteyen Fenerbahçe taraftarına şampiyonluğu getirmek istiyor.

Antremandan Görüntüler
Antremandan Görüntüler

Galatasaray Sosyal Medyadan Covid-19 Açıklaması Yaptı

Galatasaray Futbol Kulübü’nün bugün yaptığı antreman öncesi sponsoru sağlık kuruluşunun yapmış olduğu testlerin negatif çıktığını kamuoyuna açıkladı. Açıklamanın ardından Galatasaraylı futbolcuların antremanlarına ait fotoğraflar paylaşıldı.

Galatasaray Futbol Kulübü Antreman
Galatasaray Futbol Kulübü Antreman

Beşiktaş İki Antreman Birden Yaptı

Fenerbahçe ve Galatasaray’ın gün içinde gerçekleştirdikleri antremanların ardından Beşiktaş Jimnastik Kulübü sosyal medya hesabından iki antreman birden yapıldığına dair fotoğraflar paylaştı.

BJK Antreman
BJK Antreman

Bu paylaşımların ardından Süper Lig’in 3 büyüklerinin 12 Haziran tarihinde başlayacak karşılaşmalara hazır olduğu gözlemlendi. 3 büyüklerin antremanlarının başlaması ile Anadolu takımları ve lig’de şampiyonluk amaçlayan diğer takımlarda antremanlarına yeni normal kuralları ile başladı. Lig maçları yeni normal kuralları ile 12 Haziran’da başlayacak.

Hakkında Özgür ALTIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SON DAKİKA 6 EKİM 2020 CORONA VAKA SAYISI AÇIKLANDI

Son Dakika 6 Ekim 2020 Corona Vaka sayısı açıklandı. Covid-19 vaka sayıları açıklandı. Sağlık Bakanlığı 6 Ekim Salı gününe ait hasta sayılarını resmi internet sitesinden açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir