SON DAKİKA FENERBAHÇE’NİN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ AÇIKLANDI

Son Dakika Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü açıklandı. Son yıllarda sezonda istediği başarıyı elde edemeyen Fenerbahçe Spor Kulübü yeni teknik direktörünü açıkladı.

Fenerbahçe Spor Kulübü
Fenerbahçe Spor Kulübü

Süper Lig’de istediği başarıyı elde edemeyen Fenerbahçe Spor Kulübü sürekli teknik direktör değişikliği ile gündeme geliyor. Bu bağlamda sezonu şampiyon bitirmek isteyen Sarı lacivertliler teknik direktör arayışını sezon sonuna kadar sona erdirdi.

Tahir Karapınar
Tahir Karapınar

Son 8 haftayı yönetecek isim Tahir Karapınar oldu.  Futbol akademi altyapı koordinatörü olarak göreve getirilen Karapınar’ın sezon sonuna kadar takımı yönetmesi bekleniyor.

Sosyal Medya Hesabından Duyuruldu

Fenerbahçe Spor Kulübü resmi twitter hesabından yapılan açıklama ile Karapınar’ın 8 hafta boyunca takımı yöneteceği açıklandı. Yapılan açıklama şöyle; ” Tahir Karapınar, yeniden yapılandırılmakta olan Fenerbahçe Futbol Altyapı organizasyonumuzda futbol akademi altyapı koordinatörü olarak göreve getirilmiştir. Altyapımızda göreve başlayan Karapınar, kariyerinde Türkiye Futbol Federasyonu Genç Milli Takımlar antrenörlüğü ve teknik sorumluluğu, Milli takım Ege ve Akdeniz bölge sorumluluğu görevlerinde bulunmuştur.

Resmi Açıklama
Resmi Açıklama

Bununla birlikte, Tahir Karapınar 2019-20 sezonunun kalan bölümünde Futbol A Takımımızın teknik heyeti ile birlikte sahaya çıkacak, sezonun tamamlanmasının ardından altyapıdaki görevine resmi olarak başlayacaktır. Tahir Karapınar’a camiamıza hoş geldin diyor; kendisine başarılar diliyoruz.” denildi.

Açıklama Öncesi İlginç Buluşma

Fenerbahçe’de teknik direktörün kim olacağı sorularının cevaplanmadığı günlerde önemli bir buluşma sosyal medyayı salladı. Fenerbahçe’nin eski Başkanı Aziz Yıldırım’ı evinde ziyaret eden Rıdvan Dilmen ve Aykut Kocaman sosyal medyada olay oldu.

Aziz Yıldırım'a Ziyaret
Aziz Yıldırım’a Ziyaret

Bazı taraftarlar Aziz Başkan yeniden aday mı olacak gibi sorularla bu buluşmanın önemini vurguladı. Ancak Aziz Yıldırım’dan veya ziyaretçilerinden bu konu hakkında bir açıklama yapılmadı.

Sosyal medyada ise yeni teknik direktör hakkında paylaşımlar yapıldı. Bazı taraftarların Karapınar’ı tanımaması ise ilgi çekti. Ancak Fenerbahçelilerin ortak arzusu bu sene Kadıköy’de şampiyonluk olarak gözlemlendi.

Hakkında Özgür ALTIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SON DAKİKA 6 EKİM 2020 CORONA VAKA SAYISI AÇIKLANDI

Son Dakika 6 Ekim 2020 Corona Vaka sayısı açıklandı. Covid-19 vaka sayıları açıklandı. Sağlık Bakanlığı 6 Ekim Salı gününe ait hasta sayılarını resmi internet sitesinden açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir