ANKARA’DA ÜRETİLİYOR 125 ÜLKEYE İHRAÇ EDİLİYOR

Ankara’da üretiliyor 125 ülkeye ihraç ediliyor. Corona Virüs Salgını kapsamında tüm dünyada maske ve sağlık ekipmanları sıkıntısı yaşanırken Türkiye’de üretim sorunsuz devam ediyor.

Yerli Maske
Yerli Maske

Ankara’da Nam Tıbbi Malzemeler sahibi Satılmış Arı’nın yüzde yüz yerli ve milli ürettiği hijyenik maskeler 125 ülkeye ihraç ediliyor. Ham maddeden paketlemeye kadar Ankara’da üretimi gerçekleşen ve 125 ülkeye satılan ürünlere hem iç piyasada hem dış piyasada talep fazla.

Ankara’nın İskitler semtinde Sağlık Bakanlığı onaylı yüzde yüz yerli ve milli olarak üretilen maskeler tam 125 ülkeye ihraç ediliyor. Ayrıca iç talebide karşıladıklarını açıklayan Satılmış Arı, tam kapasite 7 gün 24 saat çalıştıklarını belirtiyor.

Satılmış Ar
Satılmış Ar

Amerika Avrupa Çin Dahil 125 Ülkeye Satılıyor

Corona Virüs Salgınının ilk günlerinde tüm dünyada bir maske savaşı yaşanırken Türkiye doğru adımlarıyla hem kendi vatandaşlarına hem de yurt dışına malzeme satarak ülkesine artı değer kazandırdı.

Yerli ve Milli Üretim Maskeler 125 Ülkeye İhraç Ediliyor
Yerli ve Milli Üretim Maskeler 125 Ülkeye İhraç Ediliyor

Satılmış Arı: “Ankara’da bir numarayız. 125 ülkeye ihraç ediyoruz. 20 olan çalışan sayımızı 45 kişiye ulaştırdık. Günlük 400 binden fazla maske üretip yurt dışına satıyoruz” dedi.

Nam Tıbbi Malzemeler
Nam Tıbbi Malzemeler

Üretilen maskelerin Sağlık Bakanlığı izni ve resmi kurumların ruhsatı ile ürettiklerinin altını çizen Satılmış Arı, merdiven altı üretimlerin sağlıksız olduğuna dikkat çekiyor.

Ayrıca 125 ülkeye satış yaparak ülke ekonomilerine katkı sağladıklarını açıklayan Arı, iç piyasa içinde özel ürünler yaptıklarını ifade ediyor.

Takım ve Şirket Logolu Maskeler

Yüzde yüz yerli ve milli üretim yaptıklarını aktaran Ar ayrıca futbol takımları ve bazı şirketlerin logolarının olduğu maskelerde sipariş aldıklarını ve bunları da ulaştırdıklarını aktarıyor.

Takım Logolu Maskeler
Takım Logolu Maskeler

Özellikle Ankara’da Ankaragücü ve Gençler Birliği logolu maskelerin çok tutulduğunu aktaran Arı, farklı tasarımlarla vatandaşlara hizmet etmeye devam edeceklerini açıkladı.

Hakkında Özgür ALTIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SON DAKİKA 6 EKİM 2020 CORONA VAKA SAYISI AÇIKLANDI

Son Dakika 6 Ekim 2020 Corona Vaka sayısı açıklandı. Covid-19 vaka sayıları açıklandı. Sağlık Bakanlığı 6 Ekim Salı gününe ait hasta sayılarını resmi internet sitesinden açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir