POLİSİN O HAREKETİ PAYLAŞIM REKORU KIRDI

Polisin o hareketi paylaşım rekoru kırdı. İçişleri Bakanlığı resmi sosyal medya hesabından bir polisin fotoğrafını paylaştı. Paylaşım sonrası o fotoğraf rekor kırdı.

İçişleri Bakanlığı gece saatlerinde bir paylaşım yaptı. Paylaşımda Emniyet Genel Müdürlüğü personeli bir trafik polisinin hareketi beğeni topladı. Yağmurlu havada kendi yağmurluğunu paylaşan polis kısa sürede sosyal medyada efsane oldu.

İçişleri Bakanlığı tarafından retweet edilen fotoğrafta trafik polisinin o hareketi beğeni rekorları kırdı. Emniyet Genel Müdürlüğü paylaştığı fotoğraf için kısa bir açıklama yaptı.

Yaralı Köpeğe Kendi Montunu Verdi

Emniyet Genel Müdürlüğü’nün resmi sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf İçişleri Bakanlığı tarafından retweet edildi. Bu andan itibaren trafik polisinin hareketi beğeni topladı.

Trafik Polisinin Hareketi
Trafik Polisinin Hareketi

Hangi şehirde olduğu açıklanmayan bir trafik kazası sonrası yaralanan köpeğin üzerine kendi montunu koyan polis memuru vatandaşların beğenisini topladı. Yağmurlu havada veteriner beklenene kadar ıslanmasına gönlü razı gelmeyen polis memuru kendi montunu köpeğin üzerine örttü.

Trafik Polisi
Trafik Polisi

Yağmurdan etkilenmesini engelleyen polis memurunun bu hareketi binlerce sosyal medya kullanıcısı tarafından beğeni rekoru kırdı. Emniyet Genel Müdürülüğü ise yaptığı paylaşımda Türk Polisi’nin vicdan ve merhametine dikkat çekti.

Türk Polis Teşkilatı Açıklama
Türk Polis Teşkilatı Açıklama

Paylaşım şöyle; “Yağmurda ıslanmasın diye yaralanan köpeğin üzerine kendi montunu örten polis memurumuzun vicdanı ve merhameti umarız herkese örnek olur” denildi.

Özellikle yaralı köpeğe yapılan bu davranış hayvanseverler tarafından da beğeni topladı.

Hakkında Özgür ALTIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SON DAKİKA 6 EKİM 2020 CORONA VAKA SAYISI AÇIKLANDI

Son Dakika 6 Ekim 2020 Corona Vaka sayısı açıklandı. Covid-19 vaka sayıları açıklandı. Sağlık Bakanlığı 6 Ekim Salı gününe ait hasta sayılarını resmi internet sitesinden açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir