SON DAKİKA BAKAN KOCA’DAN SINAV AÇIKLAMASI

Son Dakika Bakan Koca’dan sınav açıklaması. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 20 Haziran 2020 tarihinde gerçekleşecek sınav için mesaj yayınladı. Sosyal medyadan duyurulan mesaj beğeni topladı.

Corona Virüs Salgını boyunca vatandaşlara bire bir uyarılarda bulunan ve doğru bilginin yayılmasına özen gösteren Bakan Koca, Cumartesi günü gerçekleşecek LGS için mesaj yayınladı.

Öğrencilere sınavda başarılar dileyen Bakan Koca sosyal medyadan paylaşımda bulundu. Sınav için başarılar dileyen paylaşım sonrasında öğrencilerden beğeniler geldi.

Sınavda Başarılar Diledi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca son zamanlarda sosyal medyayı en çok kullanan Bakanlardan. Özellikle Corona Virüs Salgını döneminde asılsız iddiaların vatandaşlar tarafından inanılmaması için özel çaba gösterdi.

Salgınla mücadele sürecinde sürekli basın mensuplarını Sağlık Bakanlığı’nın Ankara’da ki Bilkent Yerleşkesi’ne çağırarak basın toplantıları düzenledi. Ayrıca sosyal medyadan güncel verileri paylaşarak vatandaşlara doğru bilginin verilmesini sağladı.

Sosyal medyada kısa sürede takipçileri artan Bakan Koca aynı zamanda buradan vatandaşlara rehavete kapılmamaları konusunda paylaşımlar da yapmakta. Ayrıca Kabine Toplantısı öncesi vatandaşlara sorduğu sorular ve maskesini yanlış takanları uyarması da vatandaşların beğenisini topluyor.

Son olarak Liselere Geçiş Sınavına (LGS) girecek öğrenciler için bir mesaj yayınlayan Bakan Koca kısa sürede binlerce kişi tarafından retweet edildi.

Bakan Koca Açıklama
Bakan Koca Açıklama

Bakan Koca‘nın paylaşımı şöyle; “Gelecek yılın Lise 1’leri 🙂 Şimdi saatlerin her saniyesi uzun. Sonra nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Size az stresli, çok başarılı bir sınav diliyorum. Yarın neler bildiğinizi herkes bilsin!”

Hakkında Özgür ALTIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SON DAKİKA 29 EYLÜL 2020 CORONA VAKA SAYISI AÇIKLANDI

Son Dakika 29 Eylül 2020 Corona Vaka sayısı açıklandı. Covid-19 vaka sayıları açıklandı. Sağlık Bakanlığı 29 Eylül Salı gününe ait hasta sayılarını resmi internet sitesinden açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir