SON DAKİKA ANKARA EMNİYETİ’NDEN UYUŞTURUCU OPERASYONU

Son Dakika Ankara Emniyeti’nden uyuşturucu operasyonu. Ankara Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen operasyon sonucunda çok sayıda şahıs göz altına alındı.

Ankara Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen operasyonlar sonucunda çok miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi.

22 Haziran ile 28 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen operasyonlar sonucunda çok miktarda farklı türlerde uyuşturucu madde ele geçirildi. Operasyona uyuşturucu madde kokusu uzmanı köpekler de katıldı.

Yapılan operasyonlarda 162 şahıs göz altına alınarak adliyeye sevk edildi. Adliye’ye sevk edilenler arasından 25 şahıs ise tutuklandı.

Operasyonu Ankara Emniyeti Açıkladı

Ankara Emniyet Müdürlüğü resmi twitter hesabında yapılan açıklamaya göre 22 Haziran ile 28 Haziran 2020 tarihleri arasında Ankara ili sınırları içerisinde gerçekleşen operasyonlar sonucunda çok miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Ankara'da Uyuşturucu Operasyonu
Ankara’da Uyuşturucu Operasyonu

Açıklama şöyle; “22-28 Haziran 2020 tarihleri arasında ilimiz genelinde yapılan operasyonlarda yakalanarak gözaltına alınan 162 şahıstan 25’i tutuklanmıştır. Operasyonda 8.4 kg esrar, 1 kg bonzai ve 5.200 adet extacy ele geçirilmiştir.” denildi.

Ankara ili genelinde gerçekleşen operasyonlarda geçtiğimiz günlerde de çok sayıda uyuşturucu madde ve kaçak malzeme ele geçirilmişti. Çok sayıda şahıs da göz altına alınarak haklarında adli işlem yapılmıştı. Ankara Emniyet Müdürlüğü’nün operasyonlarının devam edeceği açıklandı. Ayrıca asayiş kontrolleri ve uygulamalarının devam edeceği kolluk kuvvetlerinin halkın güvenliğini sağlayacakları açıklandı.

Hakkında Özgür ALTIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SON DAKİKA 6 EKİM 2020 CORONA VAKA SAYISI AÇIKLANDI

Son Dakika 6 Ekim 2020 Corona Vaka sayısı açıklandı. Covid-19 vaka sayıları açıklandı. Sağlık Bakanlığı 6 Ekim Salı gününe ait hasta sayılarını resmi internet sitesinden açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir