SON DAKİKA BENZİN VE MOTORİN FİYATLARINDA İNDİRİM

Son Dakika Benzin ve Motorin fiyatlarında indirim. Döviz ve petrol fiyatlarında gerçekleşen düşüş nedeni ile benzin ve motorin fiyatlarında indirim yapılacak.

Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak indirim otomobil sahiplerini sevindirdi. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) tarafından yapılan açıklama ile benzin ve motorin fiyatlarındaki indirimin pompaya yansıması bekleniyor.

EPGİS resmi twitter hesabından yapılan açıklmaya göre bu gece yarısından itibaren benzin ve motorinde litre fiyatına indirim gerçekleşecek.

İndirim Sosyal Medyadan Açıklandı

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası resmi sosyal medya adresinden yapılan açıklamaya göre benzinde 12 kuruş, motorinde ise 17 kuruş indirim gerçekleşti. Bu gece yarısından itibaren pompaya da yansıyacak indirim otomobil sahiplerini sevindirdi.

EPGİS Açıklama
EPGİS Açıklama

EPGİS açıklaması şöyle; “Akaryakıt Fiyatlarında İndirim 30/06/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; Benzinde 12 Motorinde 17 KRŞ/LT pompa satış fiyatlarında indirim gerçekleşmiştir.” denildi.

Yapılacak indirim ile birlikte Ankara‘da 95 oktan kurşunsuz benzinin litresi 6.35 Türk Lirası’ndan 6.23 Türk Lirası’na gerileyecek. Motorinde ise 5.94 Türk Lirası’ndan 5.77 Türk Lirası’na düşecek.

Benzin ve motorinde gerçekleşecek indirim ile vatandaşlar otomobillerinin deposunu daha ucuza dolduracak. Ayrıca turizm sezonunun açılması ile yerli turistin şahsi araçları ile tatil bölgelerine gitmesi bekleniyor. Bunun da ekonomik olarak katkısı olacağı düşünülüyor. Yapılan indirim bazı mal ve hizmetlerde de indirim sağlayabilir.

Hakkında Özgür ALTIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SON DAKİKA 29 EYLÜL 2020 CORONA VAKA SAYISI AÇIKLANDI

Son Dakika 29 Eylül 2020 Corona Vaka sayısı açıklandı. Covid-19 vaka sayıları açıklandı. Sağlık Bakanlığı 29 Eylül Salı gününe ait hasta sayılarını resmi internet sitesinden açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir