SON DAKİKA ANKARA’DA KAÇAK GÖÇMENLER YAKALANDI

Son Dakika Ankara’da kaçak göçmenler yakalandı. Ankara Emniyet Müdürlüğü, Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğünce gerçekleştirilen uygulamada çok sayıda kaçak göçmen yakalandı.

Ankara’nın Keçiören İlçesinde gerçekleşen asayiş uygulaması sırasında çok sayıda kaçak göçmen göz altına alındı. Operasyon sonrasında ifadeleri alınan şahıslar adli işlemlerinin ardından sınır dışı edilmek üzere bekletilmekte. Yakalanan 15 şahısın ifadeleri ve sağlık kontrollerinin ardından sınır dışı edilmesi beklenmekte.

Son zamanlarda vatandaşların şikayetleri sonucu asayiş uygulamalarını arttıran Ankara Emniyet Müdürlüğü belirlenen noktalarda yapılan denetimler sonucunda operasyonlarına devam etmekte. Ankara’nın Keçiören İlçesinde gerçekleşen uygulama sonrasında çok sayıda kaçak göçmen göz altına alındı.

Ankara Emniyet Müdürlüğü operasyon sonrasında sosyal medya üzerinden bir açıklama yaptı. Açıklama şöyle; “30.06.2020 günü Keçiören ilçesinde yapılan uygulamada 12’si Afganistan, 3’ü Özbekistan uyruklu olmak üzere toplam 15 şahıs yakalanmıştır. Yabancı şahısların sınır dışı edilmeleri için gerekli işlemler başlatılmıştır.” denildi.

Basın Açıklaması
Basın Açıklaması

Ankara Emniyet Müdürlüğü asayiş uygulamalarının arttırılacağını ve huzur, güven ortamı için çalışmaların süreceği mesajı verildi. Özellikle son zamanlarda gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonları Ankara’da gündem olmaya devam etmekte.

Vatandaşlar ise asayiş uygulamaları ve uyuşturucu madde operasyonlarının devam etmesini desteklemekte. Ankara Emniyeti ihbarların önemine vurgu yaptı. Vatandaşların şüpheli gördükleri şahıs veya olayları 112 acil çağrı hattına yaparak polis ve bekçilere destek olmalarını istedi. Ankara Emniyeti’nin operasyonlarının süreceği bildirildi.

Hakkında Özgür ALTIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SON DAKİKA 6 EKİM 2020 CORONA VAKA SAYISI AÇIKLANDI

Son Dakika 6 Ekim 2020 Corona Vaka sayısı açıklandı. Covid-19 vaka sayıları açıklandı. Sağlık Bakanlığı 6 Ekim Salı gününe ait hasta sayılarını resmi internet sitesinden açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir