5 Aralık 2020 , Cumartesi

SON DAKİKA ANKARA’DA NARKOTİK OPERASYONU

Son Dakika Ankara’da narkotik operasyonu (13 Temmuz 2020). Ankara Emniyet Müdürlüğü, Adana Emniyeti ile ortak operasyon gerçekleştirdi.

Ankara Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Adana Emniyet Müdürlüğü ortak operasyonları sonucunda 51 kilogram esrar ele geçirildi. Olay yerinde yapılan kontroller sonucunda ele geçirilen esrar paketleri neticesinde paketleri taşıyan araç şoförü göz altına alındı.

Ankara‘nın Samsun Yolu Çalışkanlar mevkiinde alınan ihbar ve takipler sonucunda Adana Emniyeti ile ortak gerçekleştirilen uygulama sonucunda 51 kilogram esrar maddesi ele geçirildi.

Operasyon Hakkında Açıklama
Operasyon Hakkında Açıklama

Yapılan uygulamada aracı kullanan şahıs ise gözaltına alınarak hakkında işlem başlatıldı. Ankara Emniyeti ortak operasyonu sosyal medya adresinden paylaştı. Resmi twitter hesabından yapılan açıklama şöyle; “Adana Emniyet Müdürlüğü ile ortaklaşa yapılan çalışma neticesinde, 13 .07.2020 günü ilimiz Samsun Yolu Çalışkanlar Uygulama noktasında durdurulan bir araçta yapılan arama ve kontrollerde 51.280 gram esrar maddesi ele geçirilmiştir.” denildi.

Ele Geçirilen 51 Kg Esrar Sergilendi
Ele Geçirilen 51 Kg Esrar Sergilendi

Ayrıca aracı kullandığı belirtilen H.K. hakkında “Uyuşturucu-Uyarıcı Madde Ticareti Yapma veya Sağlama” suçundan adli işlem başlatıldığı açıklandı. Ankara’da yapılan operasyonda polis dostu, görevli eğitimli k-9 köpekleri de görev aldı. Ayrıca ele geçirilen esrar maddeleri Emniyet Müdürlüğü’ne getirilerek burada sergilendi.

Ankara Emniyet Müdürlüğü operasyon sonucu ele geçen esrar maddelerini bir video ile paylaştı. Vatandaşlara operasyon hakkında bilgi verildi. Operasyon sonucunda ele geçirilen esrar maddelerinin piyasa değeri milyon liralar ile ifade edilmekte.

Hakkında Özgür ALTIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SON DAKİKA 6 EKİM 2020 CORONA VAKA SAYISI AÇIKLANDI

Son Dakika 6 Ekim 2020 Corona Vaka sayısı açıklandı. Covid-19 vaka sayıları açıklandı. Sağlık Bakanlığı 6 Ekim Salı gününe ait hasta sayılarını resmi internet sitesinden açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir