SON DAKİKA ERDOĞAN’IN KONUŞMASI SESLİ KİTABA ÇEVRİLDİ

Son Dakika Erdoğan’ın konuşması sesli kitaba çevrildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün gerçekleştirdiği 2 yıllık sistem değerlendirmesi sesli kitaba çevrildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında 16.15 sularında Beştepe’de bir toplantı düzenledi. Bu toplantı sonrasında vatandaşlara seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları sesli kitaba çevrildi.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin son 2 yılını değerlendiren Cumhurbaşkanı Erdoğan yapılan icraatleri anlattı. Terörle mücadeleden, salgınla mücadeleye, tüm sorunlara bu sistemle hızla çözüm bulunduğunu açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan‘ın bu konuşması Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından sesli kitaba çevrildi. Vatandaşların yeni sistem hakkında bilgi alması için sesli kitaba çevrilen konuşma internet üzerinden yayınlandı.

Sesli kitaba çevrilen konuşma hakkında Cumhurbaşkanlığı İletişim Ofisi Başkanı Fahrettin Altun sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Fahrettin Altun sesli kitaba ulaşmak isteyenler için bir linkte paylaştı.

Altun Açıklama
Altun Açıklama

Fahrettin Altun: “Tam 2 saat 15 dakika boyunca milletinin huzurunda 2 yılın muhasebesini yapan, gelecek yılların vizyonunu çizen sayın Cumhurbaşkanımız @RTErdogan’ın konuşmasını elektronik kitap olarak yayına hazırladık. Söz konusu kitaba aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz” dedi.

Altun’un paylaşımı kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve retweet aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kabinesi ile birlikte yeni sistem hakkında açıklamaları Ankara’da, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleşti.

Yapılan ekonomik, siyasi ve terör saldırılarına karşı sistemin ayakta olduğunu aktaran Cumhurbaşkanı Erdoğan son iki yılın değerlendirmesini yaparak vatandaşlara bilgi verdi.

Hakkında Özgür ALTIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SON DAKİKA OTOGAZ’DA ÖTV DÜZENLEMESİ YAPILDI

Son Dakika otogaz'da ÖTV düzenlemesi yapıldı. Geçtiğimiz günlerde benzin ve motorine yapılan indirim haberleri vatandaşları sevindirmişti. Bu haberin ardından otogaz tüketicileri de bir indirim haberi bekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir