SON DAKİKA GRAM ALTIN 430 TÜRK LİRASINA YÜKSELDİ

Son Dakika Gram Altın 430 Türk Lirasına yükseldi. Altın güne yükselişle başladı. Gram Altın’ın satış fiyatı 430 Türk Lirasına kadar yükseldi.

Corona Virüs Salgını kapsamında tüm dünyada Altın’a olan talep arttı. Altın’ın Ons bin 930 Türk Lirasına kadar yükseldi. Düğün yapacaklar veya düğüne gidecekler düşünceli iken, Altına yatırım yapanlar sevinçli. Altın fiyatlarının daha da yükselmesi bekleniyor.

Altın Son 10 Yılın Zirvesinde

Altın fiyatları son 10 yılın en yüksek seviyesine geldi. Özellikle Corona Virüs Salgını kapsamında tüm dünyada Altın arzında yükseliş sergilendi. Aynı şekilde ülkemizde de Altın fiyatları yükselmeye başladı. Gram altın 430 Türk Lirasına kadar yükseldi.

Güncel Altın Fiyatları
Güncel Altın Fiyatları

Gram Altın alış fiyatı 430,227 Türk Lirası, satış fiyatı 430,347 Türk Lirası, Çeyrek Altın alış fiyatı 692,44 Türk Lirası, satış fiyatı 706,58 Türk Lirası, Yarım Altın alış fiyatı bin 384,89 Türk Lirası, satış fiyatı bin 413,15 Türk Lirası, Tam Altın alış fiyatı 2 Bin 769,34 Türk Lirası, satış fiyatı 2 bin 797,31 Türk Lirası, Cumhuriyet Altın alış fiyatı 2 bin 848,27 Türk Lirası, satış fiyatı 2 bin 877,04 Türk Lirası olarak işlem görmekte.

Altın fiyatlarının hızla yükselmesinin ardından alım yapmak isteyen vatandaşlar fiyatların dengesizliğinden dolayı endişeli. Aynı zamanda kuyumcularda satışlarının azalmasından dolayı yeni çözümler arıyor. Ekonomi otoriteleri ise fiyatların düşmesi için salgının yavaşlaması veya bitmesi gerektiğini vurguluyorlar. Ticaretin normale dönmesi ile fiyatlarda bir dengenin oluşacağı iddialar arasında.

Hakkında Özgür ALTIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SON DAKİKA OTOGAZ’DA ÖTV DÜZENLEMESİ YAPILDI

Son Dakika otogaz'da ÖTV düzenlemesi yapıldı. Geçtiğimiz günlerde benzin ve motorine yapılan indirim haberleri vatandaşları sevindirmişti. Bu haberin ardından otogaz tüketicileri de bir indirim haberi bekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir