SON DAKİKA ANKARA’DA DAEŞ TERÖR ÖRGÜTÜNE OPERASYON

Son Dakika Ankara’da DAEŞ terör örgütüne operasyon. Ankara Emniyet Müdürlüğü gerçekleştirdiği operasyon sonucunda çok sayıda terör örgütü üyesini yakaladı.

Ankara Emniyet Müdürlüğü, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğünce gerçekleştirilen operasyonlar sonucunda çok sayıda terör örgütü üyesi yakalandı. Yakalananların arasında Suriye ve Irak uyruklu şahıslarda bulunmakta.

Ankara Emniyeti’nin terör örgütlerine karşı operasyonları devam ediyor. Bu bağlamda terör örgütü DAEŞ ile bağlantıda oldukları tespit edilen çok sayıda örgüt üyesi gerçekleştirilen operasyonla etkisiz hale getirildi.

Ankara Emniyet Müdürlüğü sosyal medya hesabından operasyon hakkında paylaşımda bulundu. Terörle Mücadele ekiplerinin özverili çalışmaları sonucunda 10 terör örgütü üyesinin yakalandığını açıkladı.

Basın Açıklaması
Basın Açıklaması

Açıklama şöyle; ” 06.08.2020 günü ilimiz genelinde DAEŞ terör örgütü ve çatışma bölgeleri ile irtibatlı oldukları tespit edilen 15’i Irak, 4’ü Suriye uyruklu olmak üzere toplam 19 şahsa yönelik gerçekleştirilen operasyonda, 10 şüpheli yakalanarak gözaltına alınmıştır. Diğer şüphelilerin yakalanmasına yönelik çalışmalarımız devam etmektedir.” denildi.

Terörle Mücadele ekipleri aranan 9 terör örgütü üyesi hakkında çalışmalarını sürdürmekte. Vatandaşların huzur ve güven ortamının bozulmaması için Ankara Emniyet Müdürlüğü ekipleri 7 gün 24 saat çalışmakta.

Terör örgütlerine karşı mücadele son terörist etkisiz hale getirilene kadar devam edeceği mesajı verildi. Terörle Mücadele ekiplerinin özverili çalışmaları sosyal medyadan paylaşılmakta ve vatandaşlara bilgi verilmekte. Ankara Emniyet Müdürlüğü doğru bilginin vatandaşlara ulaşması için sürekli sosyal medyadan açıklama yapmakta.

Hakkında Özgür ALTIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SON DAKİKA 29 EYLÜL 2020 CORONA VAKA SAYISI AÇIKLANDI

Son Dakika 29 Eylül 2020 Corona Vaka sayısı açıklandı. Covid-19 vaka sayıları açıklandı. Sağlık Bakanlığı 29 Eylül Salı gününe ait hasta sayılarını resmi internet sitesinden açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir