SON DAKİKA ANKARA’DA KAÇAKÇILIK OPERASYONU

Son Dakika Ankara’da kaçakçılık operasyonu. Ankara Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen operasyonlar sonucunda çok sayıda kaçak akıllı telefon ve yedek parçası ele geçirildi.

Ankara Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğünce gerçekleştirilen operasyon sonucunda çok sayıda kaçak akıllı telefon ve yedek parça ürünlerine el konuldu.

Operasyon sonucunda otomobillerinde bu kaçak eşyaları bulunduran 2 şahıs hakkında gerekli işlemler yapıldığı açıklandı. Sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada 57 bin’den fazla kaçak malzemenin ele geçirildiği bildirildi.

Kaçakçılık Şube Açıklama
Kaçakçılık Şube Açıklama

Ankara Emniyet Müdürlüğü: “15.09.2020 günü ilimiz Gölbaşı ilçesinde bir araca yönelik gerçekleştirilen operasyonda cep telefonu ve yedek parçaları olmak üzere toplam 57 bin 152 adet kaçak ürün ele geçirilmiştir. Gözaltına alınan 2 şüpheli hakkında 5607 Sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu ve ilgili diğer kanunlar uyarınca işlem başlatılmıştır” denildi.

Operasyon Görüntüleri
Operasyon Görüntüleri

Kaçakçılık operasyonuna ait havadan görüntüleri de sosyal medya üzerinden paylaşıldı. Ankara Emniyeti vatandaşın güvenliği, huzuru ve haklarının korunması için her zaman görev başında olduklarını belirtildi.

Operasyon Görüntüleri 2
Operasyon Görüntüleri 2

Ayrıca vatandaşların şüpheli gördükleri durumları 112 acil hattını arayarak belirtmeleri gerektiği vurgulandı. Yurda kaçak sokulan ürünler hem sağlığı tehdit etmekte, hem de ekonomiyi etkilemekte. Uzmanlar terör örgütleri ve çetelere mali kaynak olan bu tür kaçak ürünlerin tercih edilmemesi ve kolluk kuvvetlere şikayet edilmesi gerektiğini vurgulamakta.

Her yıl binlerce kaçak ürün ve madde emniyet güçleri tarafından ele geçirilerek yok edilmekte.

Hakkında Özgür ALTIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SON DAKİKA 6 EKİM 2020 CORONA VAKA SAYISI AÇIKLANDI

Son Dakika 6 Ekim 2020 Corona Vaka sayısı açıklandı. Covid-19 vaka sayıları açıklandı. Sağlık Bakanlığı 6 Ekim Salı gününe ait hasta sayılarını resmi internet sitesinden açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir